‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

Zaterdag 17, zondag 18 december, 16:00-18:00, Synagoge (Folkingestraat 60)

De Jonge Onderzoekers Groningen geven acte de présence op OrbitFest met GloWorX-lichtworkshops voor jong en oud! In de Synagoge Groningen kunnen bezoekers temidden van de winterlichtexpo actief bezig met licht!

Op de e-wastebelt van Heliopolis wemelt het van leven: er is hier een mini-samenleving ontstaan van de Scraptronix, een volkje dat ongebruikte elektronische onderdelen op een fantastische manier samenbrengt.
Je kan de GloWorX-lichtworkshop ‘Scraptronix’ op Orbit volgen op 17 en 18 december tussen 16:00-18:00 onder begeleiding van workshopgevers van De Jonge Onderzoekers.
N.B.: er is maximaal ruimte voor 3 deelnemers per workshopsessie.
Leeftijd: 8+
(Materiaal)kosten: €1,00

‘Being There’ – Wies Noest

‘Being There’ – Wies Noest

‘De gedachten van de denker’ – Wies Noest

‘De gedachten van de denker’ – Wies Noest

‘Ellipsis’ – Mark van der Weg

‘Ellipsis’ – Mark van der Weg

‘Flessen’ – Kay Swart

‘Flessen’ – Kay Swart

‘Iki’ – Kay Swart

‘Iki’ – Kay Swart

‘Ruimteschip CIRA’ – Rob Grip

‘Ruimteschip CIRA’ – Rob Grip

‘Think Again’ – Noorderpoort KTiMpress

‘Think Again’ – Noorderpoort KTiMpress

‘Brochettes’ – Salim Bayri & Kimball Holth

‘Brochettes’ – Salim Bayri & Kimball Holth

‘Communityproject OrbitFest: Sentient Statues’ – Kubusschool Joseph Haydn & Egbert Pikkemaat

‘Communityproject OrbitFest: Sentient Statues’ – Kubusschool Joseph Haydn & Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Peter Schudde

‘De Denker’ – Peter Schudde

‘De gehoornde’ – Twan Kiens

‘De gehoornde’ – Twan Kiens

‘Emergence~’ – Hannes Andersson

‘Emergence~’ – Hannes Andersson

‘FiShip’ – Vera Fishuals

‘FiShip’ – Vera Fishuals

‘Gates of Hell’ – Minerva Time Based Design

‘Gates of Hell’ – Minerva Time Based Design

‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

‘Grumpy Old Alien’ – Pieter Oosting

‘Grumpy Old Alien’ – Pieter Oosting

‘Iki’s Quest: Sentient Statues’ – Noorderpoort Gaming Multimedia

‘Iki’s Quest: Sentient Statues’ – Noorderpoort Gaming Multimedia

‘LED Glasses’ – Jorn Claassens

‘LED Glasses’ – Jorn Claassens

‘Maak je eigen lichtshow‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Maak je eigen lichtshow‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

‘Raga Chromesthesia’ – Sander Bos

‘Raga Chromesthesia’ – Sander Bos

‘Satelliet in Orbit’ – Kay Swart

‘Satelliet in Orbit’ – Kay Swart

‘Schizophrenic artificial intelligence (of brains)’ – Peter Schudde

‘Schizophrenic artificial intelligence (of brains)’ – Peter Schudde

‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘TardiSpaces’ – Kayleigh Beard & Desta Matla

‘TardiSpaces’ – Kayleigh Beard & Desta Matla

‘Waxinelichtje in je lege blikje‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Waxinelichtje in je lege blikje‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Zonnen’ – Steekje los

‘Zonnen’ – Steekje los