‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

Vr. 16, za. 17 en zo. 18 december, 15:00-22:00, Synagoge Groningen (Folkingestraat 60)

‘Orbit Worms’ zijn wormgaten die kriskras door de kosmos lopen: bezoekers maken bij binnenkomst van de Synagoge een reis door de tijd langs verscheidene sferen en hemelobjecten om uiteindelijk in Heliopolis terecht te komen waar OrbitFest gevierd wordt.

De ‘Orbit Worms’ is een project van Gijs Brugmans, Hans-Erik Jagt, Jos Land, Mirthe Schenkel en Amar Sheerbahadursing van de opleiding Human Technology bij het Alfa College.

‘Flessen’ – Kay Swart

‘Flessen’ – Kay Swart

‘Iki’ – Kay Swart

‘Iki’ – Kay Swart

‘Brochettes’ – Salim Bayri & Kimball Holth

‘Brochettes’ – Salim Bayri & Kimball Holth

‘Iki’s Quest: Sentient Statues’ – Noorderpoort Gaming Multimedia

‘Iki’s Quest: Sentient Statues’ – Noorderpoort Gaming Multimedia

‘FiShip’ – Vera Fishuals

‘FiShip’ – Vera Fishuals

‘Gates of Hell’ – Minerva Time Based Design

‘Gates of Hell’ – Minerva Time Based Design

‘LED Glasses’ – Jorn Claassens

‘LED Glasses’ – Jorn Claassens

‘Communityproject OrbitFest: Sentient Statues’ – Kubusschool Joseph Haydn & Egbert Pikkemaat

‘Communityproject OrbitFest: Sentient Statues’ – Kubusschool Joseph Haydn & Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Peter Schudde

‘De Denker’ – Peter Schudde

‘De Denker’ – Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Egbert Pikkemaat

‘TardiSpaces’ – Kayleigh Beard & Desta Matla

‘TardiSpaces’ – Kayleigh Beard & Desta Matla

‘Satelliet in Orbit’ – Kay Swart

‘Satelliet in Orbit’ – Kay Swart

‘De gehoornde’ – Twan Kiens

‘De gehoornde’ – Twan Kiens

‘Grumpy Old Alien’ – Pieter Oosting

‘Grumpy Old Alien’ – Pieter Oosting

‘De gedachten van de denker’ – Wies Noest

‘De gedachten van de denker’ – Wies Noest

‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Raga Chromesthesia’ – Sander Bos

‘Raga Chromesthesia’ – Sander Bos

‘Zonnen’ – Steekje los

‘Zonnen’ – Steekje los

‘Emergence~’ – Hannes Andersson

‘Emergence~’ – Hannes Andersson

‘Schizophrenic artificial intelligence (of brains)’ – Peter Schudde

‘Schizophrenic artificial intelligence (of brains)’ – Peter Schudde

‘Think Again’ – Noorderpoort KTiMpress

‘Think Again’ – Noorderpoort KTiMpress

‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

‘Being There’ – Wies Noest

‘Being There’ – Wies Noest

‘Maak je eigen lichtshow‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Maak je eigen lichtshow‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Ruimteschip CIRA’ – Rob Grip

‘Ruimteschip CIRA’ – Rob Grip

‘Ellipsis’ – Mark van der Weg

‘Ellipsis’ – Mark van der Weg

‘Waxinelichtje in je lege blikje‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Waxinelichtje in je lege blikje‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen