‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

Vr. 16, za. 17 en zo. 18 december, 15:00-22:00, Synagoge Groningen (Folkingestraat 60)

‘Orbit Worms’ zijn wormgaten die kriskras door de kosmos lopen: bezoekers maken bij binnenkomst van de Synagoge een reis door de tijd langs verscheidene sferen en hemelobjecten om uiteindelijk in Heliopolis terecht te komen waar OrbitFest gevierd wordt.

De ‘Orbit Worms’ is een project van Gijs Brugmans, Hans-Erik Jagt, Jos Land, Mirthe Schenkel en Amar Sheerbahadursing van de opleiding Human Technology bij het Alfa College.

‘Being There’ – Wies Noest

‘Being There’ – Wies Noest

‘De gedachten van de denker’ – Wies Noest

‘De gedachten van de denker’ – Wies Noest

‘Ellipsis’ – Mark van der Weg

‘Ellipsis’ – Mark van der Weg

‘Flessen’ – Kay Swart

‘Flessen’ – Kay Swart

‘Iki’ – Kay Swart

‘Iki’ – Kay Swart

‘Ruimteschip CIRA’ – Rob Grip

‘Ruimteschip CIRA’ – Rob Grip

‘Think Again’ – Noorderpoort KTiMpress

‘Think Again’ – Noorderpoort KTiMpress

‘Brochettes’ – Salim Bayri & Kimball Holth

‘Brochettes’ – Salim Bayri & Kimball Holth

‘Communityproject OrbitFest: Sentient Statues’ – Kubusschool Joseph Haydn & Egbert Pikkemaat

‘Communityproject OrbitFest: Sentient Statues’ – Kubusschool Joseph Haydn & Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Peter Schudde

‘De Denker’ – Peter Schudde

‘De gehoornde’ – Twan Kiens

‘De gehoornde’ – Twan Kiens

‘Emergence~’ – Hannes Andersson

‘Emergence~’ – Hannes Andersson

‘FiShip’ – Vera Fishuals

‘FiShip’ – Vera Fishuals

‘Gates of Hell’ – Minerva Time Based Design

‘Gates of Hell’ – Minerva Time Based Design

‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

‘Grumpy Old Alien’ – Pieter Oosting

‘Grumpy Old Alien’ – Pieter Oosting

‘Iki’s Quest: Sentient Statues’ – Noorderpoort Gaming Multimedia

‘Iki’s Quest: Sentient Statues’ – Noorderpoort Gaming Multimedia

‘LED Glasses’ – Jorn Claassens

‘LED Glasses’ – Jorn Claassens

‘Maak je eigen lichtshow‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Maak je eigen lichtshow‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

‘Raga Chromesthesia’ – Sander Bos

‘Raga Chromesthesia’ – Sander Bos

‘Satelliet in Orbit’ – Kay Swart

‘Satelliet in Orbit’ – Kay Swart

‘Schizophrenic artificial intelligence (of brains)’ – Peter Schudde

‘Schizophrenic artificial intelligence (of brains)’ – Peter Schudde

‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘TardiSpaces’ – Kayleigh Beard & Desta Matla

‘TardiSpaces’ – Kayleigh Beard & Desta Matla

‘Waxinelichtje in je lege blikje‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Waxinelichtje in je lege blikje‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Zonnen’ – Steekje los

‘Zonnen’ – Steekje los