‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

Vr. 16, za. 17 en zo. 18 december, 15:30-16:45, Groninger Museum Atelier (Museumeiland 1)

Zin om tijdens de expositie van Auguste Rodin in het atelier van het Groninger Museum een eigen creatie te maken tijdens OrbitFest? Wat dacht je van een lichtgevende vliegende robotsculptuur geïnspireerd op Auguste Rodin en de toekomst?
Je kan dagelijks de GloWorX-lichtworkshop volgen onder begeleiding van workshopgever Egbert Pikkemaat. Binnen een uur heb jij je zelfgemaakte flitsende Gloeibot klaar om mee naar huis te nemen, met een lichaam van gerecycled materiaal + een gloeiend breinimplantaatje!
Schrijf je in via het onderstaande formulier of kom op tijd langs in het Atelier. De workshop en de permanente expositie in het Groninger Museum zijn gratis toegankelijk tot de sluiting om 17:00.
N.B.: er is maximaal ruimte voor 12 deelnemers per workshopsessie.
Leeftijd: 6+


Naam:

Emailadres:

Bericht (graag aangeven hoeveel personen en welke dag (vr/za/zo)):

‘Being There’ – Wies Noest

‘Being There’ – Wies Noest

‘De gedachten van de denker’ – Wies Noest

‘De gedachten van de denker’ – Wies Noest

‘Ellipsis’ – Mark van der Weg

‘Ellipsis’ – Mark van der Weg

‘Flessen’ – Kay Swart

‘Flessen’ – Kay Swart

‘Iki’ – Kay Swart

‘Iki’ – Kay Swart

‘Ruimteschip CIRA’ – Rob Grip

‘Ruimteschip CIRA’ – Rob Grip

‘Think Again’ – Noorderpoort KTiMpress

‘Think Again’ – Noorderpoort KTiMpress

‘Brochettes’ – Salim Bayri & Kimball Holth

‘Brochettes’ – Salim Bayri & Kimball Holth

‘Communityproject OrbitFest: Sentient Statues’ – Kubusschool Joseph Haydn & Egbert Pikkemaat

‘Communityproject OrbitFest: Sentient Statues’ – Kubusschool Joseph Haydn & Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Egbert Pikkemaat

‘De Denker’ – Peter Schudde

‘De Denker’ – Peter Schudde

‘De gehoornde’ – Twan Kiens

‘De gehoornde’ – Twan Kiens

‘Emergence~’ – Hannes Andersson

‘Emergence~’ – Hannes Andersson

‘FiShip’ – Vera Fishuals

‘FiShip’ – Vera Fishuals

‘Gates of Hell’ – Minerva Time Based Design

‘Gates of Hell’ – Minerva Time Based Design

‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

‘Gloeibots’ – Lichtworkshop Egbert Pikkemaat in het Groninger Museum

‘Grumpy Old Alien’ – Pieter Oosting

‘Grumpy Old Alien’ – Pieter Oosting

‘Iki’s Quest: Sentient Statues’ – Noorderpoort Gaming Multimedia

‘Iki’s Quest: Sentient Statues’ – Noorderpoort Gaming Multimedia

‘LED Glasses’ – Jorn Claassens

‘LED Glasses’ – Jorn Claassens

‘Maak je eigen lichtshow‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Maak je eigen lichtshow‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

‘Orbit Worms’ – Alfa College Human Technology

‘Raga Chromesthesia’ – Sander Bos

‘Raga Chromesthesia’ – Sander Bos

‘Satelliet in Orbit’ – Kay Swart

‘Satelliet in Orbit’ – Kay Swart

‘Schizophrenic artificial intelligence (of brains)’ – Peter Schudde

‘Schizophrenic artificial intelligence (of brains)’ – Peter Schudde

‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Scraptronix’ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘TardiSpaces’ – Kayleigh Beard & Desta Matla

‘TardiSpaces’ – Kayleigh Beard & Desta Matla

‘Waxinelichtje in je lege blikje‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Waxinelichtje in je lege blikje‘ – De Jonge Onderzoekers Groningen

‘Zonnen’ – Steekje los

‘Zonnen’ – Steekje los